← zpět

Družstevní bytová výstavba s podporou měst a obcí

Přesouváme z důvodu nemoci lektora.

V posledních letech zažívá družstevní bytová výstavba renesanci: je to jedna z důležitých cest k dostupnějšímu bydlení. Řada měst a obcí se potýká s nedostatkem nových dostupných bytů. Družstevní bytová výstavba může být pro obce zajímavou alternativou k developerským projektům. Během webináře vám představíme případové studie konkrétních projektů. Vysvětlíme, proč jsou družstevní byty levnější a dostupnější a jak mohou města efektivně spolupracovat při jejich výstavbě.

Lektor:
Mgr. Martin Kroh, předseda České společnosti pro rozvoj bydlení. Aktivně spolupracuje s institucemi v oblasti bydlení – Ministerstvem pro místní rozvoj, Státním fondem podpory investic a Ministerstvem spravedlnosti. Přispívá odbornými texty pro Portál o bydlení a Okolo bytu. Působí jako vedoucí lektorského týmu Akademie pro bytové domy – vzdělávacího programu, který je určen členům statutárních orgánů společenství vlastníků a bytových družstev. V posledních letech se podílel na sedmnácti úspěšných družstevních projektech.

Kdy:
Cena: Zdarma
Délka: 45 min + odpovědi na dotazy

Všichni přihlášení získají přístup k videozáznamu webináře

Kde a jak bude webinář probíhat:
Webinář bude probíhat přímo na stránkách Akademie pro města a obce. Den před webinářem vám zašleme odkaz pro připojení. Bude vám stačit notebook nebo PC s reproduktorem či sluchátky a připojení k internetu. Není potřeba stahovat ani instalovat žádnou aplikaci. Doporučujeme vyzkoušet si připojení již den před webinářem, abyste mohli v případě potřeby požádat o technickou podporu.

Přihlásit se

Pokud máte zájem se webináře zúčastnit, vyplňte prosím údaje ve formuláři a klikněte na tlačítko odeslat. Nejpozději jeden den před webinářem vám e-mailem pošleme přístupové údaje pro připojení k webináři. Sledujte prosím i stránku nevyžádaná pošta, kam mohou naše e-maily občas zabloudit.

Loading...