← zpět

29. 6. 2021 Příprava na nové dotační období

V rámci programového období 2021-2027 vyhlásí Evropská unie nové dotační příležitosti. Města a obce je mohou využít k dalšímu rozvoji, zejména s ohledem na projekty z oblasti životního prostředí. Ve kterých dalších oblastech lze podporu očekávat? Jak vypadá kvalitně zpracovaný projekt? A jak se na nové dotační období dobře připravit? Na tyto a další otázky vám odpoví webinář o evropských i národních dotacích. Nebudou chybět příklady z praxe a možnost ptát se odborníka.

Lektor:
Ing. Pavel Uhlíř, specialista na dotační příležitosti. Společně s kolegy ze společnosti Alumbrado s.r.o. má za sebou řadu úspěšně realizovaných akcí pro soukromé i veřejné instituce, od zpracování projektové dokumentace až po závěrečné profinancování celého projektu.

Kdy: 29. 6. 2021 od 10:00
Cena: Zdarma
Délka: 45 min + odpovědi na dotazy

Všichni přihlášení získají přístup k videozáznamu webináře

Kde a jak bude webinář probíhat:
Webinář bude probíhat přímo na stránkách Akademie pro města a obce. Den před webinářem vám zašleme odkaz pro připojení. Bude vám stačit notebook nebo PC s reproduktorem či sluchátky a připojení k internetu. Není potřeba stahovat ani instalovat žádnou aplikaci. Doporučujeme vyzkoušet si připojení již den před webinářem, abyste mohli v případě potřeby požádat o technickou podporu.

Přihlásit se

Pokud máte zájem se webináře zúčastnit, vyplňte prosím údaje ve formuláři a klikněte na tlačítko odeslat. Nejpozději jeden den před webinářem vám e-mailem pošleme přístupové údaje pro připojení k webináři. Sledujte prosím i stránku nevyžádaná pošta, kam mohou naše e-maily občas zabloudit.

Loading...