Akademie Práva

← zpět

Nejčastější chyby ve veřejných zakázkách malého rozsahu

Všichni se občas ztrácíme v neustále se měnících pravidlech a požadavcích na transparentní administraci veřejných zakázek malého rozsahu. Informace a praktické zkušenosti se proto určitě hodí každému.Co je a není důležité pro pro tento typ zakázek? Jak si usnadnit práci, nic nepodcenit a zároveň zajistit, aby vaše obec vynakládala veřejné prostředky účelně a hospodárně? Podívejte se na videozáznam webináře a udělejte si jasno v detailech výběrových řízení veřejných zakázek malého rozsahu.

Lektor:

Ing. Pavel Zteiskar, specialista na veřejné zakázky ze společnosti AB-AKCIMA. Již dvacet let pomáhá malým obcím, statutárním městům i krajům s administrací veřejných stavebních zakázek. Budoval a několik let vedl projekční oddělení, jeho doménou je precizní příprava zadávacího řízení s důrazem na včasnou a kvalitní realizaci zakázky. Zabývá se rovněž vyhledáváním vhodných dotačních titulů a kompletním dotačním managementem.

Videozáznam zdarma

Videozáznam webináře si můžete přehrát zcela zdarma. Stačí když zadáte svůj e-mail, kliknete na Next, následně zadáte vaše jméno a videozáznam se spustí. O váš e-mail ani jméno nemusíte mít strach. Veškerá data jsou u nás v bezpečí. Nikomu je nedáme ani nepůjčíme. Po spuštění si můžete video roztáhnout na celou obrazovku kliknutím na ikonu vpravo dole.

Loading...